Poród na żywo w Internecie - tego jeszcze nie było

Poród na żywo, w Sieci

Pewna 23-letnia blogerka o imieniu Lynsee rejestruje każdą chwilę swojej ciąży i zamieszcza je na swoim blogu. Wyjątku dla porodu nie będzie - urodzi dziecko przy włączonej kamerze.

23-letnia Lynsee z Bostonu jest w 37 tygodniu ciąży i zamierza urodzić dziecko jeszcze w tym miesiącu. Nie byłoby w tym absolutnie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że blogerka chce obraz z porodu przesłać na żywo do Internetu. Lynsee wraz z mężem chcą udokumentować przebieg ciąży w niepowtarzalny sposób, aby dziecko miało piękne wspomnienia.

Transmisja z porodu pokazywana będzie na portalu Moms Like Me. Jego menadżerka jest bardzo zadowolona z pomysłu, uważając, że przykuje on uwagę bardzo wielu internautów. Transmisja nie obejmie jednak żadnych drastycznych scen, a filmowaniem zajmie się ekipa doświadczonych zawodowców. W razie jakichś wpadek, przygotowano również plan awaryjny.

Poród na żywo odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, na portalu Moms Like Me. Obejrzycie?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.