Seria pamięci DDR3 Black Dragon firmy GeIL

Black Dragon to najnowsza seria wydajnych pamięci DDR3 firmy GeIL. Seria obejmuje kilkanaście zestawów Dual i Quad Channel, o pojemności od 2GB (2x1GB) do 8GB (4x2GB).

Stabilność i odpowiednia wydajność modułów Black Dragon należących do grupy Performance została sprawdzona poprzez rygorystyczne testy w technologii DBT (Die-hard Burn-in Technology) firmy GeIL.

Moduły wchodzące w skład zestawów Black Dragon mają pojemność 1 lub 2 GB i mogą pracować z częstotliwością do 2 133 MHz, przy napięciu zasilania o wartości od 1,5 do 1,65 V (zależnie od częstotliwości).

Najwolniejsze kości działają z zegarem 1 066 MHz, i opóźnieniami 7-7-7-20, natomiast „najszybsze” oferują częstotliwość 2 133 MHz i opóźnienia 9-9-9-28. Moduły mają czarną płytkę drukowaną wraz z czerwoną diodą informującą o ich poprawnej pracy.

Wszystkie zestawy objęte są wieczystą gwarancją producenta i pojawią się w sprzedaży w grudniu. Dystrybucja w Polsce – YAMO Sp. z o.o.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.