Sony DPF-X1000

Duża ramka Sony DPF-X1000 cechuje się nie tylko dużym rozmiarem ekranu, ale przede wszystkim bardzo dobrą jakością obrazu oraz bogatym wyposażeniem. Urządzenie możemy podłączyć do nowoczesnego telewizora HD dzięki złączu HDMI. 10 calowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli wyświetla obraz w naturalnych barwach.
Sony DPF-X1000

Co istotne cyfrowe albumy mogą być odtwarzane z wielu źródeł, na których zapisujemy cyfrowe zdjęcia. Ramka ma czytnik praktycznie wszystkich rodzajów kart pamięci, a także złącze USB dla zewnętrznych nośników pamięci. Do tego zdjęcia mogą być odtwarzane z wewnętrznej pamięci o pojemności 2 GB.

Na uwagę zasługuje również dopracowane i ładnie wyglądające oprogramowanie sterujące. Do wyboru mamy kilka sposobów prezentacji zdjęć oraz całą masę różnych “ramek” upiększających zdjęcia na ekranie. Należy również podkreślić że menu ramki dostępne jest w polskiej wersji językowej. Nawigowanie po menu ekranowym jest bardzo proste i intuicyjne i sprawia że obsługa jest łatwa i przyjemna.

Mimo że ramka nie ma wbudowanego głośnika to po podłączeniu jej do telewizora możemy uruchomić funkcję dźwiękowej oprawy z plików MP3. Funkcjonalność urządzenia zwiększa poręczny pilot, który pozwala na wygodne sterowanie ramką z odległości.

Karol Kulas