Transcend PF700

archiwum
Mała ale funkcjonalna ramka wyposażona w pilot . Wyświetla zdjęcia na 7 calowym ekranie o proporcjach 16:9 i rozdzielczości 480x234 pikseli. Obsługuje prawie wszystkie rodzaje kart pamięci oprócz kart xD oarz CF. Dostępne jest również złącze USB dla zewnętrznych nośników danych.

Cyfrowa ramka Transcend TS-PF700B cechuje się dużą funkcjonalnością oraz wygodą obsługi. Urządzenie oprócz standardowej funkcji wyświetlania zdjęć ma możliwość odtwarzania muzyki w formacie MP3 oraz filmów wideo.

Na 7 calowym ekranie o rozdzielczości 800×480 pikseli, wyświetlany obraz prezentuje się może nie tak dobrze jak na dużych urządzeniach o równie dużych rozdzielczościach ekranu, lecz da się na nim oglądać zdjęcia nawet z niewielkiej odległości. Kolory wyglądają naturalnie.

Urządzenie obsługuje prawie wszystkie popularne karty pamięci, oprócz kart xD oraz CF. Do ramki można także podłączyć zewnętrzne nośniki pamięci ze złączem USB. Niestety testowane urządzenie nie miało polskiej wersji językowej oprogramowania sterującego.

Podczas przeglądania zdjęć możemy uruchomić funkcję podkładu muzycznego z plików MP3. Funkcjonalność urządzenia zwiększa poręczny pilot, który pozwala na wygodne sterowanie nim na odległość.

Karol Kulas

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.