TwitterPeek, czyli kieszonkowe urządzenie do Tweetowania

TwitterPeek, czyli urządzenie do mobilnego tweetowania

Osobom uzależnionym od serwisu społecznościowego Twitter z pewnością przypadnie do gustu urządzenie TwitterPeek, stworzone wyłącznie z myślą o wpisywaniu Tweetów, gdziekolwiek jesteś.

Firma Peek przedstawia TwitterPeek, czyli kieszonkowe urządzenie do wysyłania w czasie rzeczywistym krótkich komunikatów na serwis Twitter. Gadżet posiada pełną klawiaturę QWERTY i pozwala odpowiadać na Tweety innych osób, a także bezpośrednio komunikować się z użytkownikami.

Jest jednak kilka ograniczeń, zważywszy na to, że urządzenie to jest dedykowane wyłącznie do Tweetowania. Brakuje możliwości sprawdzanie linków (chociaż Peek już pracuje nad jej dodaniem), nie ma GPS-a do geotagowania swojej lokalizacji, ani też przeglądarki, aby móc podzielić się ze znajomymi jakąś ciekawą witryną. Nie można również dzielić się zdjęciami, bowiem brakuje wbudowanego aparatu.

Na domiar złego, TwitterPeek kosztuje aż 200 dolarów (ponad 600 złotych) z dożywotnim dostępem do usługi. Jest zatem droższy od niejednego telefonu, który również oferuje dostęp do Twittera.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.