Wygięty monitor firmy NEC, wprowadzony na rynek przez Ostendo

Zobacz, jak się gra na trzech 43-calowych, wygiętych ekranach

Być może pamiętacie premierę 43-calowego, wygiętego monitora firmy NEC w czerwcu tego roku. Teraz możecie zobaczyć, co potrafią takie trzy monitory, jak podłączy się do nich komputer.

Granie w grę wyścigową lub dobrego FPS-a na trzech, wygiętych monitorach LCD o przekątnej ekranu 43 cale każdy, musi być niezwykłym przeżyciem. Takie wnioski wyciągnąć można już po zobaczeniu filmiku, a co dopiero samemu się przekonać. Amerykańska firma Ostendo daje taką możliwość każdemu, kto ma na zbyciu 20 tysięcy dolarów, bowiem każdy z tych monitorów, zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NEC, kosztuje 6,5 tysiąca dolarów.

Monitor o nazwie Ostendo CRVD, oprócz swojego nienaturalnego kształtu, oferuje świetne parametry. Rozdzielczość 2880 x 900 pikseli, czas odpowiedzi poniżej 0,02 milisekundy, jasność na poziomie 200 cd/m2, współczynnik kontrastu 10 000:1, a także szeroką gamę kolorów ze 100-procentowym pokryciem przestrzeni sRGB i 99,3-procentowym pokryciem Adobe RGB.

Zapraszam was również na nasz nowy blog o sprzęcie!

Chociaż urządzenia są tak drogie, to według Ostendo sprzedają się całkiem nieźle. Po obejrzeniu poniższego filmiku, będziecie wiedzieć dlaczego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.