Samsung CL80 mierzy niespełna 1,9 cm grubości

14-megapikselowiec z dotykowym OLED-em i WiFi

Samsung przedstawia aparat cyfrowy CL80, wyposażony w 14-megapikselową matrycę, zintegrowane WiFi, dotykowy 3,7-calowy ekran AMOLED oraz funkcję nagrywania filmów 720p.

Być może 14-megapikselowa matryca nie jest czymś niezbędnym w kompaktowym aparacie cyfrowym, to pozostałe funkcje i wyposażenie aparatu Samsung CL80 robi spore wrażenie, nie tylko z czysto marketingowego punktu widzenia. Znajdziemy tu bowiem 3,7-calowy, pojemnościowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości WVGA, obiektyw z 7-krotnym zoomem optycznym i zakresem ogniskowych 31-217 mm (ekwiwalent dla filmu 35mm), możliwość nagrywania materiałów wideo H.264 w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, optyczną stabilizację obrazu, złącza USB 2.0 i HDMI 1.3, gniazdo kart microSD, a także łączność WiFi, która wraz z funkcją Instant Upload, umożliwi natychmiastowe i bezpośrednie wgrywanie zdjęć do takich serwisów, jak Facebook, Flickr, Photobox czy Picasa. Można będzie również umieszczać kręcone filmy na YouTube’ie.

Niestety, jak na razie nie ma żadnych informacji na temat dostępności i ceny aparatu cyfrowego Samsung CL80.

Sprawdź nasz ranking, w którym porównaliśmy aż 130 kompaktowych aparatów cyfrowych!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.