Nieograniczona ilość amunicji - gwiazdkowy prezent, czy realne zagrożenie multiplayer'owej rozgrywki?

2,5 tysiąca graczy zbanowanych za oszukiwanie w Modern Warfare 2

Jak pojawia się popularna gra, wkrótce po jej premierze udostępniane są również kody do oszukiwania. Nie inaczej jest z grą Modern Warfare 2. Na oszustów czeka jednak niemiła niespodzianka.

Żadna gra nie jest wolna od oszustów – nawet Call of Duty: Modern Warfare 2, które przed premierą okrzyknięte zostało pierwszą grą multiplayer’ową, w której oszukiwać nie będzie można. Z tą zapowiedzią było jednak podobnie, jak z większością obietnic rządzących – nic z tego nie wyszło. Infinity Ward, we współpracy ze specjalistami od Steama, stara się jednak naprawić ten błąd, poprzez uruchomienie „ban hammera”, który dotknąć ma około 2,5 tysiąca potwierdzonych oszustów, grających w PC-ową wersję gry Modern Warfare 2. Poinformował o tym na swoim profilu w Twitterze Ryan Bowling. Nie wiadomo jednak, jak wielu uda się zidentyfikować, podczas całej akcji. Zatem, wszyscy oszuści – miejcie się na baczności!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.