Świetne pomysły bez budżetu

30 najlepszych gier niezależnych

Przedstawiamy Wam 30 gier od niezależnych twórców, wybranych przez zespół DCU. Mamy nadzieję, że każdy z naszych czytelników znajdzie coś dla siebie!

Gry takie jak GTA, Assasin’s Creed czy Call of Duty zawsze skupiają na sobie uwagę graczy. Miliony dolarów, które inwestuje sie w takie „topowe” produkcje, tylko sprzyjają im w osiąganiu sławy i zainteresowania ze strony dziennikarzy.

Galeria

: 30 Najlepszych Gier Niezależnych Nie oznacza to jednak, że twórcy komercyjnych gier mają wyłączność na myślenie kreatywne. Analogicznie do przemysłu filmowego, gdzie niezależne filmy powiększają rzeszę fanów, zafascynowanych ich świeżością i kreatywnością ich reżyserów – niezależne gry mogą być równie dobrym źródłem rozrywki. A przecież rozrywka jest najważniejsza, prawda?

Te gry mogą nie zwalać z nóg swoim wyglądem, w którym brak możliwości najnowszych silników graficznych, te gry nastawione są bardziej na przyciąganie graczy swoimi świeżymi pomysłami. To nowatorstwo w nich zawarte kusi nas, żeby usiąść przed niezależną grą na dłużej.

Galeria

: 30 Najlepszych Gier Niezależnych

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.