Ericsson wskazuje na to, że co każde 3 sekundy 1 osoba kupuje sprzęt umożliwiający korzystanie z Internetu a 4 inne zakładają konta w serwisie Facebook

50 tysięcy aplikacji dla Twittera

Najpopularniejsza platforma mikroblogowa na świecie pobiła kolejny rekord. Do obsługi Twittera istnieje już 50 000 aplikacji.

Podczas trwającej właśnie konferencji Le Web 09 jeden z dyrektorów Twittera, Ryan Sarver. Ogłosił, że zarejestrowano 50-tysięczną aplikację ułatwiającą korzystanie z Twittera. Aplikacji przybywało od dwóch lat – w 2007 roku pojawiła się pierwsza, która obsługiwała podgląd feedów w innym interfejsie, niż domyślny.

Twitter to darmowy serwis mikroblogowy. Wpisy na owym blogu są nazwane jako tweety. Tweet to nieprzekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują dany profil.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.