N900 niejedną ma twarz

Demonstracja graficznej mocy Nokii N900

Prawdopodobnie nikogo nie trzeba przekonywać, że Nokia N900 to potężny komputer kieszonkowy z funkcją dzwonienia, ale jeśli ktoś nadal jest sceptyczny, powinien obejrzeć to wideo.

W ostatnich dniach, dużo dzieje się wokół fińskiego producenta, który postanowił odświeżyć interfejs użytkownika systemu Symbian, a ponadto wprowadził na rynek kilka nowych telefonów i zapowiada kolejne. Do sprzedaży trafia wreszcie flagowy model X6. Teraz, w Internecie pojawił się filmik prezentujący graficzne możliwości jego najbardziej high-endowego modelu – N900. Na poniższym filmiku widać jak smartfon świetnie radzi sobie z trójwymiarową grafiką WebGL w przeglądarce internetowej Firefox. Imponujące, prawda? Zwłaszcza, że WebGL wciąż jest w trakcie standaryzowania, a do destkopowej wersji Firefoksa trafi dopiero przy okazji wersji 3.7, podobnie jak przeglądarka Chrome. Koniec gadania, pora na filmik:

Koniecznie zobacz recenzję Nokii N900 w wykonaniu naszego MobileBlogera!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.