Po lewej Samsung Diva S7070, a w środku i po prawej Diva S5150

Dotykowe telefony dla pań

Samsung prezentuje dwa pierwsze telefony z kolekcji Diva Collection 2010, przeznaczonej dla kobiet. Telefony są eleganckie i dostarczają kilka funkcji specjalnie dla płci pięknej.

Samsung, pomimo tego że zdążył już sprzedać 50 milionów telefonów z dotykowymi ekranami, nie planuje zwalniać tempa. Tym razem za cel obrał kobiecą część użytkowników, przedstawiając damską linię smartfonów Diva Collection 2010. Nowa seria, która ma być aktualizowana co roku, na razie składa się z dwóch modeli o nazwach Glowing Diva (S7070) oraz Glam Diva folder (S5150).

Obydwa telefony nie tylko świetnie się prezentują, ale również dostarczą wiele różnorodnych funkcji przygotowanych specjalnie dla płci pięknej – m.in. „Beauty Effect”, czyli aplikację do poprawy zdjęć, czy „Lomo Effect”, aby zmienić zwyczajną fotografię w artystyczne dzieło.

Jak dotąd Samsung jest jednak dość oszczędny w dostarczaniu informacji o wyposażeniu obydwu telefonów. Model S7070 posiada w pełni dotykowy ekran z interfejsem użytkownika TouchWiz UI oraz 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny, podczas gdy S5150 jest dość prostym telefonem z klapką, z efektowną tylną obudową i ukrytym, LED-owym wyświetlaczem, który ma nie tylko służyć jako zegar, ale również wyświetlać informacje o nieodebranych połączeniach i przychodzących wiadomościach.

Zajrzyj również na nasz MobileBlog!

Ponadto obydwa modele będą wyposażone w „tryb Etiquette” by natychmiastowo wyciszyć telefon, funkcje bezpieczeństwa jak „wiadomość SOS” czy „fałszywy telefon”, a także specjalne widżety na pulpicie dla serwisów społecznościowych (Facebook, MySpace i innych) oraz multikomunikator, aby przechowywać wszystkie swoje kontakty w jednym miejscu.

Pierwsza dwa telefony z linii Diva Collection 2010 dostępne będą w styczniu 2010 roku, prawdopodobnie również w Polsce.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.