W okresie przedświątecznym ogólna liczba konsol znajdujących się w gospodarstwach domowych osiągnęła poziom 8 milionów sztuk

Dźgnęła nastolatka nożem, bo nie chciał wyłączyć Xboksa 360

Pijana kobieta dźgnęła nożem 13-letniego chłopca po tym, jak odmówił wyłączenia swojej konsoli do gier.

Isobel Mackenzie, lat 55, rzuciła się na nastolatka i dźgnęła kuchennym nożem w brzuch po sprzeczce, w której próbowała ona odciągnąć chłopca od gier wideo. Rozprawa sądowa trwała trzy dni, w wyniku której nerwowa opiekunka została uznana winną.

Mackezie może czuć się szczęściarą, bowiem była już karana za opiekowanie się dzieckiem pod wpływem alkoholu, a i tak uniknęła więzienia. Sąd skazał ją na 300 godzin robót publicznych. Sama oskarżona utrzymuje, że dzieciak sam się dźgnął, by jej zaszkodzić. Poszkodowany z kolei twierdzi, że najpierw uderzyła go w głowę, z czego wyniknęły przepychanki. – Uderzyła mnie w tył głowy. Wstałem, i ją odepchnąłem. Zaczęliśmy się bić. Odepchnęła mnie na krzesło i wtedy zobaczyłem, że miała nóż. Wstałem, odepchnąłem ją i wtedy mnie dźgnęła – relacjonuje chłopiec.

Źródło: Scotsman.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.