Energooszczędny kieszonkowy odtwarzacz muzyczny

PENTAGRAM Vanquish VOLT to wydajny, elegancki odtwarzacz. Radzi sobie z plikami muzycznymi w formatach MP3, WMA, WAV, AAC i OGG oraz bezstratnymi APE i FLAC.

Na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora odtwarzacz może działać 70 godzin. Ten wynik udało się uzyskać dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów takich jak ekran OLED oraz chipset Sigmatel 3770.

Odtwarzacz wyposażono go w czytnik kart pamięci microSD/SDHC, co umożliwia łatwe zwiększenie pojemności oraz transmiter FM umożliwiający nadawanie muzyki do urządzeń wyposażonych w radioodbiornik.

Za brzmienie urządzenia odpowiada zaawansowany system SRS WOW HD. Wraz z odtwarzaczem w pudełku znajduje się bogaty zestaw akcesoriów m.in. silikonowe etui ochronne. Dostępne pojemności: 2 GB, 4 GB, 8 GB. Ceny, odpowiednio, 159 PLN, 189 PLN i 239 PLN. Dostępne kolory: biały, czarny.

Zobacz też inne odtwarzacze PENTAGRAM w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.