Facebook wprowadza zmiany opowrnie i powoli - głównie ze względu na niechęć użytkowników wobec innowacji

Facebook internetowym królem Świąt

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Facebook był po raz pierwszy w historii najpopularniejszym miejscem w Sieci, wyprzedzając samo Google.

Nie jest chyba specjalnym zaskoczeniem, że jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów społecznościowych był najczęściej odwiedzanym miejscem w Sieci, podczas pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia. Łatwiej, szybciej, a przede wszystkim taniej, można wysłać życzenia świąteczne poprzez serwis społecznościowy do wszystkich swoich znajomych, niż pisać każdemu sms-y, a co gorsza – dzwonić lub przekazać osobiście. Chociaż Facebook był najpopularniejszym serwisem tylko w Stanach Zjednoczonych, gdyż w Wielkiej Brytanii musiał zadowolić się drugim miejscem tuż za Google’em, to z pewnością i u nas zanotował całkiem niezłą liczbę odwiedzin podczas Świąt.

Facebook liczy już przeszło 350 milionów użytkowników. Zdarzają się jednak czasem dość absurdalne przypadki z udziałem tego serwisu, jak na przykład ten opisany tutaj.

Zobacz również: O fenomenie serwisów społecznościowych

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.