Fermi w technologii SLI sfotografowany

Po nieoficjalnych zdjęciach karty graficznej opartej na procesorze Fermi, teraz do Internetu trafiły fotografie, przypuszczalnie przedstawiające dwie takie karty, połączone w technologii SLI.

Jakiś czas temu pokazaliśmy wam nieoficjalne zdjęcia karty graficznej Nvidii, opartej na procesorze Fermi, który wciąż jest bardziej fatamorganą, niż faktycznym układem – przypominamy, że istnieją podejrzenia, iż kalifornijska firma sfałszowała jego premierę. Teraz, za pomocą swojego kanału na Twitterze, Nvidia opublikowała fotografie systemu komputerowego, rzekomo wyposażonego w dwie karty graficzne, których sercem ma być procesor GF100, połączone w technologii SLI. Oprócz komputera firmy Maingear, na zdjęciu widzimy Toma Petersena, dyrektora ds. marketingu w firmie Nvidia. Niestety, wciąż nie mamy absolutnej pewności, że Fermi rzeczywiście istnieje. Kalifornijski producent również nie dzieli się z nami żadnymi szczegółami, publikując jedynie od czasu do czasu niezbyt przekonujące zdjęcia.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.