Złote Blachy co roku rozdaje Koalicja Antypiracka

Koalicja Antypiracka rozdała Złote Blachy

Jednostki policji, które w ciągu bieżącego roku odniosły szczególny sukces w walce z piractwem, zostały odznaczone Złotymi Blachami przez Koalicję Antypiracką.

Jak co roku od dwunastu lat, Koalicja Antypiracka rozdała policjantom Złote Blachy za działania na rzecz zwalczania piractwa. W tym roku nagrody otrzymały:

  • Komenda Stołeczna Policji za zlikwidowanie nielegalnego dystrybutora, produkującego płyty z muzyką i filmami na rynek belgijski i holenderski
  • Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku za skuteczne wyłapywanie ludzi udostępniających nielegalnie pliki w sieciach peer-to-peer oraz za zamykanie witryn internetowych udostępniających pirackie kopie filmów oraz za skuteczne naloty na gdańskie akademiki i uczelnie
  • Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu za zamknięcie witryny OdSiebie.com

To już dwunaste rozdanie Złotych Blach przez Koalicję Antypiracką, w skład której wchodzą Business Software Alliance, Fundacja Ochrony Twórczości Audiowizualnej i Związek Producentów Audio Video.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.