Mityczny Google Phone istnieje – pojawi się w przyszłym roku

Google rozdał wybranym pracownikom opracowany przez siebie palmofon Nexus One. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 2.1 i zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

Google Phone istnieje. Nazywa się Nexus One i zaczęły się jego pierwsze, wewnętrzne testy. Na razie niewiele wiadomo o palmofonie wyszukiwarkowego giganta. Nawet fakt jego istnienia nie jest stuprocentowo pewny – jedynym źródłem informacji są wpisy na kontach twitterowych pracowników Google’a, którzy wymieniają się wrażeniami na temat urządzenia. Wiarygodności owym postom dodają zdjęcia, również publikowane na mikroblogach. Wiemy tylko tyle, że telefon został określony jako „iPhone z większym ekranem i rolką z BlackBerry” oraz że pracuje pod kontrolą systemu Android 2.1. Nexus One będzie sprzedawany najprawdopodobniej przez Google’a, a zatem żaden operator telefonii komórkowej nie będzie miał wpływu na jego funkcjonalność.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.