Moikrewni.pl rozpoczyna współpracę z Facebookiem

Największa w Europie sieć rodzinna moikrewni.pl rozpoczęła ścisłą współpracę z Facebookiem - największym na świecie portalem społecznościowym, który posiada ponad 350 milionów użytkowników.

W ramach współpracy moikrewni.pl umożliwiają wszystkim użytkownikom Facebook’a nowy i uproszczony dostęp do strony rodzinnej moikrewni.pl. Ponadto została rozszerzona współpraca z Google oraz MySpace. Nowy łańcuchy mogą poprawić doświadczenia użytkowników, a więc jej prymat wśród witryn genealogicznych nadal się rozwija. Od kilku dni platforma internetowa dla rodzin i drzew genealogicznych ma aplikację Facebook Connect i OpenID które starannie zostały zintegrowane. Specjalnie dla użytkowników Facebooka ułatwi to dostęp do genealogii poprzez bazy danych moikrewni.pl. – Dzięki współpracy z Facebookiem, możemy liczyć się na wzrost liczby na całym świecie nowych użytkowników – wyjaśnia twórca moikrewni.pl, Daniel Grozinger

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.