NavRoad – nigdy więcej stania w korkach

Nawigacje marki NavRoad jako pierwsze wykorzystują potencjał, jaki daje szósta edycja AutoMapy. Dzięki tym urządzeniom poradzisz sobie z omijaniem korków.

Korek to zmora wielu kierowców. Nie raz zdarzyło się nam utknąć w gigantycznym ogonku w czasie kiedy akurat mieliśmy coś ważnego do załatwienia. Stracony czas, pieniądze, nerwy, to kłopot każdego z nas, użytkowników dróg, związany z remontami, wypadkami i innymi zdarzeniami drogowymi, utrudniającymi ruch. W Polsce nie funkcjonuje system informacji o korkach TMC.

Problem istniał do dziś. Producentowi urządzeń NavRoad wspólnie z AutoMapą udało się jednak znaleźć rozwiązanie. Urządzenia NR460BT oraz NR560BF jako jedyne na rynku, dostępne z najnowszą wersją AutoMapy 6.0, z systemem  AutoMapa Traffic, ułatwiają unikanie korków, dzięki przesyłanym do nawigacji informacjom o aktualnej sytuacji na drogach.

Podróż samochodem wyposażonym w jeden z wymienionych modeli NavRoad’a to dostęp do bieżącej informacji  o korkach spowodowanych np. remontem, wypadkiem lub złymi warunkami atmosferycznymi.

Urządzenia NavRoad NR460BT lub NR560BF wraz z AutoMapa Traffic  można już dziś kupić w dobrych sklepach na terenie całej Polski.

Zobacz też inne nawigacje NavRoad w naszych testach

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.