Wyciek informacji dotyczących modelu N87 12MP

Nokia N87 12 MP – 12 Megapikseli i multidotykowy ekran

Dni telefonu Nokia N86 są polizone, bowiem przygotowywany jest jego następca. N87 12 MP będzie wyposażona w 12-megapikselowy aparat oraz 3,2-calowy ekran pojemnościowy.

Jeśli też uważacie, że Nokii N86 8MP należy się zasłużona emerytura, to mam dla was dobrą wiadomość. Powstaje już jej następczyni, którą w naturalny sposób nazwano – Nokia N87 12MP. Jak sugeruje nazwa, nowy model będzie wyposażony w 12-megapikselowy aparat fotograficzny z optyką Carl Zeiss i lampą ksenonową oraz LED-ową, 3,2-calowy ekran multidotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, do 16 GB wbudowanej pamięci, procesor z taktowaniem 600 MHz, a całość utrzymana będzie w konwencji slidera, aby zapewnić dostęp do multimediów przy pomocy dedykowanych przycisków.

I to tyle, co wiemy o nowej Nokii. Fiński producent bowiem jeszcze nie zapowiedział tego modelu, a informacje pochodzą z nieoficjalnego wycieku. Niestety, na dzień dzisiejszy nie wiemy nawet, jak N87 wygląda. Czekamy teraz na potwierdzenie tych doniesień.

Odwiedź także nasz MobileBlog!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.