Intel chciałby na gwiazdkę... procesor graficzny

Nvidia znów naśmiewa się z Intela

Po serii komiksowych rysunków na temat przestępczych poczynań Intela, Nvidia teraz naśmiewa się z opóźnień w premierze procesora graficznego Larrabee.

Wygląda na to, że Nvidia na poważnie chce uszczypnąć firmę Intel na polu marketingowym. Po kilku komiksowych rysunkach, które dotyczyły w ymuszeń i przekupstwa ze strony Intela na początku listopada 2009 roku, tym razem kalifornijski producent kart graficznych obrał za cel odłożoną na czas nieokreślony premierę procesora graficznego Larrabee. Na rysunku, który możemy obejrzeć obok, Paul Otellini – dyrektor generalny firmy Intel – prosi Świętego Mikołaja o procesor graficzny na gwiazdkę.

Trzeba przyznać, że obrazek jest dość śmieszny, jednak mamy wrażenie, że AMD mogłoby delikatnie przerobić ten rysunek i stałby się on jeszcze śmieszniejszy. Wystarczyłoby na plakietce napisać „Nvidia”, a w dymku „A Fermi…”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.