WPMI-TV jest lokalną filią NBC, działającą na terenie południowej Alabamy i większości Florydy

Prawdopodobnie najbardziej nietrafiona reklama świata

Dwóch pracowników stacji telewizyjnej Alabama zostało zwolnionych, po tym jak wykonany przez nich billboard z wyświetlaczem komunikatów z Twittera "oskarżył ich kolegów o gwałt".

Reklama stacji telewizyjnej WPMI-TV w Alabamie przedstawia troje głównych prezenterów – Grega Petersona, Kym Thurman oraz Dereka Beasleya, obok wyświetlacza komunikatów z Twittera na żywo. Niestety dla twórców reklamy i samej stacji, w pewnym momencie nagłówek wyświetlił komunikat Twittera o treści: „3 oskarżonych o masowy gwałt w Monroeville”. Ten niefortunny zbieg okoliczności sfotografował przejeżdżający motocyklista, a stąd już tylko krok do pełnej dystrybucji tego zdjęcia. W rezultacie, dwóch odpowiedzialnych za tę reklamę pracowników najprawdopodobniej pożegnało się z pracą. Informacja ta jednak nie została jeszcze potwierdzona przez stację.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.