Microsoft Visual Studio 2010 - data premiery finalnego produktu jest wciąż nieznana

Premiera Visual Studio 2010 opóźniona

Microsoft opóźni premierę pakietów programistycznych Visual Studio 2010 i .NET Framework 4. Powodem jest kiepska wydajność aplikacji i duże wykorzystanie zasobów.

Visual Studio 2010 ukaże się później, niż planowano. Powodem są „wyniki publicznych beta-testów, z których wynika, że wydajność i zużycie pamięci wirtualnej przez VS 2010 beta 2 nie jest tym, czego ludzie mogliby oczekiwać”. W lutym ukaże się kolejna wersja rozwojowa pakietu, oznaczona jako Release Candidate. Ma być „znacznie zoptymalizowana”. Problem ten tyczy się również równolegle wydawanego.NET Framework 4, którego cykl wydawniczy będzie identyczny z Visual Studio 2010.

Premiera obu pakietów miała się odbyć 22 marca przyszłego roku. Pakiet Visual Studio miał być dostępny w czterech edycjach: Professional, Professional with MSDN, Premium with MSDN i Ultimate with MSDN. Ceny, w zależności od edycji, miały się wachać od 799 do 11 924 dolarów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.