Publiczne testy Google Chrome na Maka już za chwilę

Po roku królowania na systemach Windows przeglądarka Chrome w końcu pojawi się na Mac OS X. Wersja testowa aplikacji powinna się pojawić lada moment.

Witryna projektu Chromium, który rozwija wersje testowe przeglądarki Chrome, została przed paroma godzinami uaktualniona o nową zawartość. Zostały przedstawione funkcje, jakie już zostały zaimplementowane do edycji Mac OS X i jakie jeszcze wymagają poprawek. To jednak tylko jedna z poszlak sugerujących opublikowanie wersji beta Chrome’a. Kluczowe jest opublikowane zdanie „teraz, skoro już mamy publiczną wersję beta, naszym celem jest dodanie brakujących funkcji i wydanie stabilnej przeglądarki”. Niewykluczone więc, że skoro informacja już została opublikowana, to aplikacja pojawi się jeszcze dziś.

Jak dotąd jedyna stabilna edycja Google Chrome ukazała się wyłącznie dla systemu Windows. Możesz ją pobrać z naszego portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.