System operacyjny iPhone OS 4.0 wykryty w Sieci – będzie nowy iPhone?

Pojawia się coraz więcej informacji w Internecie na temat nowego palmo fonu Apple'a. Żadna ze sprzętowych rewelacji nie jest potwierdzona, jednak są dowody, że iPhone OS 4.0 już istnieje.

System operacyjny iPhone OS 4.0 istnieje, co oznacza, że wraz z nim opracowywany jest nowy palmofon Apple’a. Witryna Boy Genius Report odkryła w serwerowych logach dwa nowe OS-y. Stronę odwiedzono z iPhone OS 3.1.3, który najprawdopodobniej będzie dostępny jako uaktualnienie do obecnych urządzeń, oraz z systemu iPhone OS 4.0, który, wnioskując po numeracji, sugeruje zupełnie nowe urządzenie.

Na potwierdzenie tych plotek musimy jednak poczekać przynajmniej do stycznia. Jeżeli Apple będzie kontynuować swoją tradycję wydawniczą, o nowościach sprzętowych dowiemy się podczas zimowej konferencji Mac World. Z kolei urządzenie powinno trafić na półki sklepowe w okolicach czerwca. Na pewno, jako jeden z pierwszych, zajmie się nim nasz Mobileblogger.

0
Źródło: Boy Genius Report
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.