Touch Pack dla Windows 7 wkrótce gotowy do pobrania

Zestaw aplikacji, który promuje funkcję sterowania dotykiem w Windows 7 będzie dostępny do pobrania dla wszystkich. Dotychczas był on dostępny tylko dla partnerów OEM.

Na jednej z podwitryn oficjalnej strony Microsoftu pojawiła się nowa informacja na temat zestawu Touch Pack, który jest niczym innym, jak zestawem rozrywkowych aplikacji prezentujących możliwości obsługi wielodotyku w Windows 7. Programy te były dotychczas dostarczane dostawcom OEM, którzy mogli je preinstalować na komputerach z Windows 7. Wkrótce jednak wszyscy posiadacze systemów Windows i komputerów z dotykowym ekranem będą mogli się nimi nacieszyć.

Nie jest jeszcze znana metoda dystrybucji – zestaw najprawdopodobniej zadebiutuje w usłudze Windows Update, podobnie jak inne dodatki i aktualizacje do systemów Windows. Nie jest znana też data premiery. O zawartości Touch Packa dowiesz się więcej

z naszej majowej zapowiedzi zestawu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.