Ericsson wskazuje na to, że co każde 3 sekundy 1 osoba kupuje sprzęt umożliwiający korzystanie z Internetu a 4 inne zakładają konta w serwisie Facebook

Twitter ważnym punktem ceremonii zaślubin

Szaleństwo na punkcie Twittera sięgnęło absurdu. Pewna para młoda, tuż po złożeniu przysięgi małżeńskiej, uaktualniła swoje profile na mikroblogu. Przed całowaniem panny młodej.

Ceremonia ślubna, jaka odbyła się w Kalifornii, z początku wyglądała zupełnie jak dziesiątki innych tego typu wydarzeń, które odbywały się tego dnia. Zaproszeni goście musieli jednak być bardzo zdumieni, kiedy podczas składania przysięgi małżeńskiej para młoda wyciągnęła swoje telefony komórkowe i zaczęła coś na nich pisać. Jak się okazało, każde szczegół na bieżąco umieszczali na Facebooku i Twitterze.

– Stoję przed ołtarzem z @TracyPage, którą sekundę temu poślubiłem. Jest teraz moją żoną! Muszę kończyć, czas pocałować pannę młodą. #weddingday – pisał pan młody na Twitterze.

Od komentarza się powstrzymamy. Klip wideo z ceremonii obejrzycie poniżej:

Czytaj też: Poślubił wirtualną partnerkę z gry na Nintendo DS

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.