Zestaw mysz+klawiatura dla oburęcznych

W grudniu Impakt wprowadził na rynek odświeżoną wersję zestawu Octopus marki Natec. Komplet składa się z płaskiej klawiatury oraz myszy laserowej o maksymalnej rozdzielczości 1 600 dpi i uniwersalnym profilu dla prawo- i leworęcznych.

Nowością  w zestawie jest między innymi odbiornik miniaturowych rozmiarów, który z powodzeniem można na stałe zamontować w laptopie. Do produkcji zestawu użyto, według zapewnień dystrybutora, wysokiej jakości materiałów. Zastosowany lakier fortepianowy, wykorzystywany między innymi w obudowach telewizorów plazmowych i LCD, nadaje klawiaturze elegancki wygląd, a  technologia X-SCISSOR, która polega na  zastosowaniu mechanizmu nożyczek (pod klawiszem), gwarantować ma cichą pracę i precyzje działania.

Technologia Frequency Hopping Technology (4 channels, 8mln IDs) – zmniejsza ryzyko interferencji fal i pozwala na jednoczesną pracę wielu zestawów obok siebie.  Duży zasięg działania zestawu, nawet do 15 m oraz niskie zużycie baterii to niewątpliwie kolejne atuty ośmiornicy. Do zestawu dołączono futerał na myszkę przydatny podczas podróży. Urządzenie objęto 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 139  zł

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.