Zobacz pudełka Office’a 2010

Do Sieci wyciekły zdjęcia pudełek pakietu biurowego Office 2010, który ma się ukazać już w przyszłym roku.

Office 2010 oznaczony numerem 14 zastąpi na początku przyszłego roku obecną, 12 wersję, czyliOffice 2007. Feralną trzynastkę z wiadomych względów pominięto… Nowy pakiet biurowyMicrosoftu ma być pierwszym w historii, który ukaże się zarówno w wersji 32-, jak i 64-bitowej.

Trzeba jednak powiedzieć, że zmiany są bardziej ewolucyjne niż rewolucyjne, mniej radykalne niż podczas przerabiania edycji 2003 w 2007. Widać również, żeMicrosoft podpatruje produkty trendsettera, jakim jest Apple. iWork’09 z pewnością nie należy do liderów wśród pakietów biurowych, ale debiutujące w nim rozwiązania, jak się okazuje, są kamieniami milowymi dla tej grupy aplikacji. Wystarczy spojrzeć na takie funkcje, jak usuwanie tła z obrazów czy zaawansowana edycja i animacje obiektów w prezentacjach, które pojawiły się również w produkcie Microsoftu. Wersję rozwojową Office’a 2010 można już pobrać.

0
Źródło: CentrumXP.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.