Obudowa obsługuje wszystkie płyty główne standardu ATX i micro-ATX

Gladiator Cooler Mastera na targach CeBIT

Gladiator RC-600 dzięki swojej funkcjonalności, designowi i wymiarom ma być hitem sprzedażowym firmy Cooler Master. Ale to dopiero po Targach CeBIT, bo tam nastąpi premiera.

Obudowa obsługuje wszystkie płyty główne standardu ATX i micro-ATX. We wnętrzu mamy możliwość zainstalowania pięciu zewnętrznych napędów 5.25″. Wszystkie napędy montowane są w systemie bezśrubowym. Klatka na dyski twarde pomieści pięć napędów magnetycznych. Przewody są uporządkowane, dzięki systemowi zarządzania kablami. Na froncie znajduje się szereg podręcznych gniazd – USB, eSATA, słuchawkowe oraz mikrofonowe.

System chłodzenia przewiduje montaż pięciu wentylatorów 120 mm. Na wyposażeniu znajdują się dwa – z przodu i u góry. Dodatkowe można zamontować z tyłu i na bocznej ściance. Gladiator to połączenie stali, tworzywa ABS i siatki mesh. Dostępne będą dwie wersje z oknem akrylowym (RC-600-KWN1-GP) oraz bez okna (RC-600-KKN1-GP).

0
Źródło: MADtech.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.