Lemmy z Motorhead i Metallica razem w superprodukcji Activision

Wygląda na to, że Guitar Hero: Metallica będzie najbogatszą i najbardziej dopracowaną grą muzyczną Activision. Za namową Metalliki, do superprodukcji dołączy... Lemmy z Motorhead!

Guitar Hero: Metallica to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tej wiosny. Gra sprzedałaby się znakomicie już w takiej formie, o jakiej wiemy, jednak twórcy nie przestają nas zaskakiwać. Tym razem, poza tytułowym kwartetem z Kalifornii i bezimiennymi postaciami grającymi hity innych, powiązanych wykonawców, zobaczymy też wiernie odwzorowanych największych przyjaciół i źródeł inspiracji Metalliki. Udział swój potwierdził Lemmy z kultowego zespołu Motorhead. Według zapowiedzi muzyków, to dopiero początek.

– Fajnie jest wystąpić w Guitar Hero z tymi wszystkimi znanymi ludźmi, zwłaszcza z Metalliką… ale James jest wciąż wyższy ode mnie! – jak powiedział Lemmy. Guitar Hero: Metallica zapowiada się jako obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów kalifornijskiego metalu.

0
Źródło: Overkill.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.