Do netbooka opcjonalnie możemy dołączyć również odbiornik GPS

CeBIT 2009: Eee PC T91GO ze zintegrowanym modemem UMTS

Na targach w Hannoverze Asus prezentuje netbooka Eee PC T91GO z 8,9-calowym, obracanym ekranem dotykowym, łącznością WiFi, Bluetooth i modemem 3G HSPA.

W pierwszym dniu targów CeBIT 2009 tajwański producent zaprezentował również netbooka Eee PC T91 w wersji ze zintegrowanym modemem UMTS. Nowy model z dopiskiem GO, wyposażono oprócz sieci 3G w łączność WiFi i Bluetooth, 8,9-calowy, obracany ekran dotykowy z podświetleniem diodami LED, procesor Intel Atom Z520, 1 GB pamięci RAM, dwa porty USB 2.0 oraz kombinacja 16-gigabajtowej stacji SSD z 16-gigabajtową kartą SD, co łącznie daje 32 GB miejsca na dane. W standardzie otrzymamy dodatkowe 20 GB miejsca w sieci poprzez Eee Storage.

Ważący 0,96 kilograma netbook, sprzedawany będzie z preinstalowanym systemem Windows XP Home, wraz z autorskim interfejsem użytkownika Eee PC Touch UI. Nie ma jednak informacji na temat ceny i dostępności nowego Eee PC T91GO.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.