Acer wymienia 22 tysiące notebooków Timeline

Acer America rozpoczyna program dobrowolnej wymiany niemal 22 tysięcy 13,3-calowych notebooków z linii Timeline. Istnieje ryzyko spalenia się tych komputerów.

Amerykański oddział Acera uruchomił program dobrowolnej wymiany notebooków z linii Timeline, które niosą ze sobą ryzyko spalenia się. Przyczyną problemu jest kabel wewnętrznego mikrofonu, który może prowadzić do zwarcia lub przegrzania się notebooka. Objętych programem jest około 22 tysięcy egzemplarzy 13,3-calowych modeli Aspire Timeline o oznaczeniach AS3410, AS3410T, AS3810T, AS3810TG, AS3810TZ oraz AS3810TZG, które zostały wyprodukowane w Chinach, a sprzedane w Stanach Zjednoczonych pomiędzy czerwcem a październikiem 2009 roku.

W tym miejscu muszę wam przypomnieć, że identycznym programem wymiany notebooków, Acer objął klientów europejskich w październiku zeszłego roku. Przyczyną był ten sam problem z wewnętrznym mikrofonem.

Nasi Czytelnicy mieszkający za oceanem i posiadający któryś z wyżej wymienionych modeli, powinni odwiedzić tę stronę Acera, w celu uzyskania dalszych instrukcji.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.