O Apple Tablet napisaliśmy już dziesiątki newsów - sama firma nawet nie potwierdziła oficjalnie jego istnienia

Apple odpowiedzialny za większość wycieków o swoich produktach

Wieści o nowych, tajemniczych produktach Apple'a pojawiają się zazwyczaj z "dobrze poinformowanych źródeł". Plotki te, jak można było podejrzewać, są kontrolowanymi wyciekami.

Jak twierdzi John Martellaro, były menadżer z działu marketingu Apple’a, wszystkie lakoniczne i niepotwierdzone plotki na temat nowych, jabłkowych produktów, nie pochodzą od żadnych, tajemniczych informatorów, a od samego koncernu. – Musimy przekazać tę informację. John, masz kogoś zaufanego w dużym centrum handlowym? Jeśli tak, zadzwoń do niego ii porozmawiaj. Od niechcenia wspomnij o tym i zaznacza, że jak to przekaże dalej, byłoby miło. Żadnych emaili! – zwykł mawiać szef pana Martellaro.

– Przekazywanie informacji zawasze odbywa się telefonicznie lub osobiście. Nigdy emailem. W ten sposób nie ma żadnych dowodów, że to my działamy na rynku. Zawsze możemy się wszystkiego wyprzeć i zasłonić się nieporozumieniem, chroniąc naszą firmę. – mówi Martellaro.

0
Źródło: The Mac Observer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.