Darmowe Kubuntu droższe niż płatny Windows 7?

Canonical chce nawiązać współpracę z najważniejszymi deweloperami dla Windows i Maka

Administratorzy forum UbuntuForums.org na prośbę firmy Canonical umieścili ankietę, w której użytkownicy wybierają aplikacje, których im najbardziej brakuje na Linuksie.

Canonical, twórca Ubuntu i Kubuntu, chce nawiązać współpracę z dużymi komercyjnymi producentami oprogramowania, którzy dotychczas swoje wysiłki koncentrowali na Windows i Mac OS X. Mowa tu o takich deweloperach, jak Skype, Hulu, Adobe, Blizzard, Apple czy Valve. W tym celu firma poprosiła administrację UbuntuForums.org o umieszczenie ankiety, w której użytkownicy wybieraliby najbardziej pożądane aplikacje na Linuksa, które na razie nie istnieją, a mają swoje odpowiedniki na innych platformach. Każdy może wybierać spośród zaproponowanych już firm, lub dopisać własną. Korporacje, które zyskają najwięcej głosów społeczności, będą dla Canonical priorytetem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.