CES 2010: Komputer PC z projektorem 1080p

MSI podczas targów CES zaprezentowało koncepcję komputera PC z wbudowanym projektorem, który potrafi wyświetlić obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Nowy pomysł firmy MSI na projektor nie do końca jest tylko projektorem, bowiem posiada wbudowany komputer PC. Jeśli ktoś woli inaczej, to widoczny na zdjęciu obok komputer, posiada wbudowany projektor. Tak czy inaczej, to prekursorskie połączenie robi wrażenie, zwłaszcza, że projektor potrafi wyświetlić obraz o przekątnej 60 cali w rozdzielczości Full HD na każdej białej powierzchni – ścianie, macie, a nawet suficie, gdy ustawimy go pionowo. Otrzymujemy zatem pełnoprawne kino domowe w jednym, niewielkim urządzeniu, wyposażonym w odtwarzacz DVD i szereg złącz na tylnej obudowie. Nic więcej na razie o „Projektorze PC” nie wiadomo, jednak mamy nadzieję, że MSI wkrótce oficjalnie go zaprezentuje, a w niedalekiej przyszłości wprowadzi na rynek w przystępnej cenie. Ja już ustawiam się w kolejce po niego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.