Jeżeli Apple wygra spór patentowy, iPhone pozostanie niedościgniony w wielu aspektach

iPhone 4G – OLED, dwurdzeniowy CPU, wyjmowalna bateria?

W Sieci już rozpoczęły się dywagacje na temat iPhone'a nowej generacji, który miałby zadebiutować już w kwietniu. Według plotek, iPhone 4G ma posiadać ekran OLED i dwurdzeniowy procesor.

Chociaż ostatnio wszystkie media zajęły się spekulacjami na temat tabletu Apple’a, to nie bez echa pozostaje premiera kolejnej generacji telefonu iPhone. Według dziennika Korea Times, który powołuje się na koreańskiego operatora KT Telecom, iPhone 4G miałby zadebiutować na rynku już w kwietniu 2010 roku. Co więcej, według plotek będzie on wyposażony w wyświetlacz OLED, dwurdzeniowy procesor (spekuluje się o nowym układzie ARM Cortex A9), funkcję wideo-chatu (tj. zintegrowanie kamery na przednim panelu), ulepszony układ graficzny oraz wyjmowalną baterię. Gdyby to wszystko okazało się prawdą, nowy iPhone może zmieść wszystkich konkurentów. Gdyby…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.