Kanał posłuży także za archiwum działań irackiego rządu, do którego każdy, wszędzie i o każdej porze będzie miał możliwość dostępu

Filmy z Sundance obejrzysz na YouTube’ie

YouTube od 2005 roku jest partnerem festiwalu filmowego w Sundance i najwyraźniej przyjaźń między dwoma organizacjami jest coraz większa – na portalu pojawią się festiwalowe filmy.

Już niedługo za drobną opłatą będzie można obejrzeć pięć filmów z Sundance na portalu YouTube. Będą one dostępne na portalu od 31 stycznia. W najbliższych tygodniach mają też pojawić się inne pełnometrażowe produkcje z wielu gatunków, w tym dokumentów. YouTube złożył też propozycję udostępnienia portalu dla wszystkich chętnych – każdy będzie mógł mieć własną filmowa podstronę i żądać dowolnych opłat za korzystanie z niej.

Google zapowiedziało też, że wkrótce będzie można umieszczać na portalu filmy 3D i że najprawdopodobniej firma zrezygnuje z flashowego odtwarzacza na rzecz zgodności z HTML5. Testowana jest również usługa, która pozwala na układanie muzycznych list odtwarzania.

Czytaj też: Wszystko o YouTube

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.