Prawie jak Google

Googlle otwiera uczelnię w Indiach

W Indiach został otwarty Instytut Oprogramowania Googlle. Zdziwieni? To przeczytajcie jeszcze raz nazwę instytutu, ale dokładniej. Na taki haczyk bowiem, chcą złapać studentów.

Nie dość, że trzeba nazwę uczelni przeczytać co najmniej dwukrotnie, by zorientować się, że nie chodzi o wyszukiwarkowego giganta z Mountain View, to jeszcze logo uczelni do złudzenia przypomina to, używane przez Google. Nie ma chyba lepszego sposobu by przyciągnąć młodych, zdolnych ludzi, którzy zechcieli by w przyszłości pracować dla ogromnej amerykańskiej korporacji.

Studiując przez dwa lata na Googlle Institute of Software można uzyskać dwa certyfikaty: „GCPA – Googlle Certified Professional in Advanced Computing”, dzięki któremu staniemy się ekspertami od systemów Windows i Linux oraz „GCPE – Googlle Certified Professional in E-Commerce”, zapewniającemu umiejętności bardziej w konsumencką stronę, jak na przykład Photoshop.

Istnieją również krótsze, 2- i 3-miesięczne kursy, po których otrzymać można certyfikat Googlle, respektowany na całym świecie. Pod warunkiem oczywiście, że potencjalni pracodawcy nie będą zbyt uważnie się przyglądać dyplomowi.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.