Komunikator NKtalk od dziś dla wszystkich

Webowy komunikator NKtalk, czyli "naszoklasowe Gadu-Gadu" już działa. Aplikację najłatwiej można opisać jako mieszaninę starego Gadu-Gadu i Facebook Chat.

Od dziś każdy może już korzystać z webowego komunikatora portalu nasza-klasa.pl. Dotychczas aplikacja była dostępna wyłącznie na zaproszenie – każdy beta-tester otrzymał 10 kuponów do rozdania. Dzisiaj każdy, po zalogowaniu się na witrynę, zobaczy pasek NKtalk na dole ekranu.

Aplikacja jest banalna w obsłudze i przypomina nieco designem starsze wersje. Niestety, z racji tego, że to aplikacja webowa, można z niej korzystać wyłącznie będąc jednocześnie zalogowanym na nasza-klasa.pl. NKtalk to mały pasek na dole przeglądarki z klikanymi łączami. Tam uruchamiamy okno z listą znajomych, otwieramy okno rozmowy i wybieramy swój aktualny status. Trudno się oprzeć wrażeniu, że twórcy mocno inspirowali się podobną aplikacją – Facebook Chat,

Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z NKtalk w komentarzach!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.