Donald Tusk odpowiadał dziś na pytania internautów

List od premiera do internautów

Donald Tusk opublikował krótki list do internautów wzburzonych tzw. "ustawy cenzorskiej". Premier chce debaty z użytkownikami Sieci.

Na witrynie Kancelarii Premiera Rady Ministrów opublikowany został krótki list od Donalda Tuska, w którym odpowiada na rozgoryczenie internautów w sprawie nowych regulacji Internetu. List publikujemy w całości:

Moi Drodzy! Fakt, że tak wielu z Was zdecydowało się zabrać głos w sprawie ustawy wprowadzającej rejestr stron niedozwolonych to znak, że trzeba się spotkać i porozmawiać na ten temat.

Uważnie śledzę Wasze opinie, komentarze, pytania i wątpliwości. Zdecydowałem, że jeszcze raz przyjrzę się projektowanej ustawie. Intencją mojego rządu jest zapobieganie wykorzystywania Internetu do rozpowszechniania pornografii dziecięcej, oszustw finansowych czy nielegalnych gier hazardowych, a nie ograniczanie wolności w sieci. Spróbujmy to razem pogodzić. W związku z tym zapraszam Was do debaty, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Donald Tusk

Liczymy na Wasze komentarze!

Czytaj też:

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.