Choć oficjalnie nikt tego nie potwierdził, wszystko wskazuje na to, że najnowszy odtwarzacz multimedialny Microsoftu ma w środku właśnie platformę Nvidia Tegra. Jeśli to prawda, zapowiada się na najwydajniejszą kieszonkową konsolę rozrywkową na rynku.

Microsoft: Zune Phone nie istnieje!

Najnowsza wersja oprogramowania dla odtwarzacza Zune HD sugeruje rychłą premierę telefonu Zune. Microsoft jednak twardo zaprzecza istnieniu takiego urządzenia.

Wersja 4.2 oprogramowania dla odtwarzacza Zune HD sugeruje, że to samo oprogramowanie posiada zdolność obsłużenia telefonu komórkowego. Innego wytłumaczenia, niż szykowanie oprogramowania do muzycznego telefonu komórkowego, nie mamy. Microsoft jednak raz jeszcze oficjalnie zaprzeczył wszelkim plotkom i zaklina się, że nie ma żadnych planów dotyczących Zune phone, aczkolwiek nie wyklucza tego w odległej przyszłości. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Microsoft chce zatrudniać specjalistów w sprawach sieci 2G i 3G. Microsoft albo mydli nam oczy, albo szykuje niespodziankę, której się nikt nie spodziewa. Pofantazjujmy trochę: czemu Microsoft opisuje funkcjonalności telefonu w firmware’rze do Zune HD i czemu zatrudnia osoby od sieci komórkowych? Czekamy na opinie w komentarzach.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.