Pierwszy netbook Acera z Atomem nowej generacji

Acer również wprowadza na rynek swojego netbooka, opartego na procesorze Atom o nazwie kodowej Pine Trail. Ultramobilna maszyna posiada LED-owy ekran i baterię, pracującą przez 8 godzin.

Po dwóch netbookach firmy Asus z nowym Atomem, przychodzi pora na Acera – jednego z największych producentów ultramobilnych maszyn na rynku. Model Aspire One AO532h wyposażony jest w procesor Intel Atom N450 z taktowaniem 1,66 GHz, 10,1-calowy ekran LCD z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, 1 GB pamięci RAM, 160-gigabajtowy dysk twardy, zintegrowaną grafikę GMA 3150 oraz klawiaturę o rozmiarze 93 procent standardowej.

Ponadto nowa maszyna posiada kamerę internetową, czytnik kart pamięci, port LAN 10/100, łączność WiFi oraz multidotykowy touchpad. W standardzie otrzymamy również 6-komorową baterię o pojemności 4400 mAh, która dostarczy 8 godzin ciągłej pracy, ale można opcjonalnie zamówić baterię o pojemności 5600 mAh, która wytrzyma o dwie godziny więcej.

Sprawdź nasz ranking netbooków!

Netbook Acer Aspire One AO532h sprzedawany jest w cenie zaczynającej się od 300 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 900 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.