PlayStation Network jest darmowym serwisem dla użytkowników konsoli PlayStation 3 oraz PlayStation Portable

Próbował zabić ojca, bo wyłączył mu konsolę

Rodzinne granie w gry wideo może skończyć się tragicznie – po kłótni ojca z synem na temat symulatora piłki nożnej nastolatek rzucił się na 46-letniego mężczyznę.

Fabrizio R. wraz z synem grali na konsoli PlayStation w symulator piłki nożnej. W pewnym momencie ojcu się znudziła rozgrywka, więc odłożył pada i żartobliwie dogryzał synowi. Ten z kolei nie mógł tego znieść i zaczął się niegrzecznie i agresywnie odnosić wobec Frabrizia. Ojciec, nie tolerując takiego zachowania, odłączył konsolę dziecku. Dla chłopaka to było za wiele – odłączenie PlayStation od prądu wywołało w nim taką furię, że pobiegł do kuchni i wrócił z 40-centymetrowym nożem. Fabrizio został poważnie ranny w szyję.

16-latek umył nóż i udał się do pokoju, nie udzieliwszy pomocy ojcu. Mężczyzna przeżył i trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację krtani. Nastolatek obecnie jest zamknięty w areszcie – odpowie za usiłowanie morderstwa.

Źródło: Onet.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.