MSI Yellow - komputer dla całej rodziny

Trójwymiarowy komputer all-in-one z suwanym ekranem

MSI prezentuje prototyp komputera all-in-one, który wspiera technologię 3D, posiada 23,6-calowy ekran Full HD oraz myszkę zmieniającą się w telefon IP, a wszystko zamknięte w futurystycznej obudowie.

„Jellow” to nazwa nowego desktopa typu all-in-one, który jest jak na razie w fazie prototypowej. MSI zbudowało go z przezroczystego plastiku, który nadaje mu charakterystyczny wygląd. Ponadto posiada on 23,6-calowy ekran z podświetleniem WLED, rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli i odświeżaniem obrazu 120Hz, co w połączeniu z dołączonymi do zestawu bezprzewodowymi okularami stereoskopowymi, zapewni efekt 3D. Ekran można przesuwać z dołu do góry, dzięki czemu znajdzie się miejsce na pasującą do całości bezprzewodową klawiaturę, która jednak nie ma żadnych ukrytych zdolności. Takie posiada myszka, którą bez problemu można zamienić w telefon IP i rozmawiać przez Sieć.

Chociaż MSI nie podało zbyt wielu szczegółów na temat specyfikacji technicznej desktopa, to wiadomo, iż użytkownicy będą mogli cieszyć się grami 3D oraz filmami HD.

Prototyp komputera MSI Jellow ma trafić na rynek w formie produktu końcowego jeszcze w 2010 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.