Uniwersalna lustrzanka Sony klasy średniej

Sony prezentuje swoją kolejną lustrzankę cyfrową - A450, dysponującą 14,2-megapikselowym przetwornikiem CMOS, trybem zdjęć seryjnych 7 fps oraz wydajnym akumulatorem.

Chociaż powoli wkraczamy w erę aparatów cyfrowych o rozmiarze kompaktu, ale możliwościach lustrzanki, to Sony na razie jest wierne tradycyjnym gabarytom lustrzanki cyfrowej. Model DSLR-A450 wyposażony jest w przetwornik Exmor CMOS o efektywnej rozdzielczości 14,2 Megapiksela, tryb zdjęć seryjnych z szybkością do 7 klatek na sekundę, ręczne nastawianie ostrości w trybie podglądu na żywo, automatykę HDR, wbudowany w korpus stabilizator obrazu SteadyShot INSIDE, procesor obrazu BIONZ, zakres czułości do ISO 12 800 oraz 2,7-calowy ekran LCD. Zaletą nowej lustrzanki jest z pewnością jej akumulator, który po naładowaniu pozwoli wykonać nawet do 1050 zdjęć. Co ważne, pamięć aparatu rozszerzyć można nie tylko za pomocą kart Memory Stick PRO Duo, ale również SD/SDHC. Obecne jest również złącze HDMI.

Lustrzanka cyfrowa Sony DSLR-A450 dostępna będzie od lutego 2010 roku, w cenie około 2 900 złotych za sam korpus. Naturalnie kupić będzie można również zestaw z obiektywami, za który dopłacić trzeba będzie 1000 złotych.

Zobacz koniecznie nasz ranking lustrzanek cyfrowych!

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.