Takie pudełka znikają w półek sklepowych w mgnieniu oka - przynajmniej tak twierdzi Microsoft

Windows 7 jest najszybciej sprzedającym się systemem operacyjnym

Microsoft jest najwyraźniej bardzo dumny ze swojego najnowszego systemu operacyjnego, bowiem właśnie ogłosił go najlepiej sprzedającym się OS-em wszech czasów.

Opinia publiczna oraz, co ważniejsze, sami konsumenci, znacznie cieplej przyjęli nowy system operacyjny Microsoftu – Windows 7 – od jego poprzednika. Właściwie, według firmy z Redmond, Windows 7 znika z półek sklepowych szybciej niż jakikolwiek inny system operacyjny. Craig Beilinson, jeden z kierowników działu Marketingu w firmie Microsoft, dumnie powiedział – Windows 7 jest jak do tej pory najszybciej sprzedającym się systemem operacyjnym w historii. Przypomnijmy w tym miejscu, że to nie pierwszy raz, gdy software’owy gigant chwali się znakomitymi wskaźnikami sprzedaży Windows 7 – na początku listopada poinformowano nas, że sprzedaje się o 234 procenty lepiej niż Vista. Niestety, to tylko przechwałki Microsoftu, gdyż nie podano żadnych konkretnych liczb, potwierdzających uzyskanie „rekordowej sprzedaży”.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.