Internet Explorer wciąż bezpieczny - pod warunkiem zachowania włączonych wszystkich funkcji ochronnych

Windows Internet Explorer załatany

Firma Microsoft opublikowała Biuletyn Bezpieczeństwa MS10-002, który dostarcza poprawkę do niedawno wykrytego błędu w przeglądarce Internet Explorer.

Wszyscy użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego Windows oraz przeglądarki IE powinni jak najszybciej zainstalować najnowszą aktualizację. Po jej instalacji użytkownicy wszystkich wspieranych wersji przeglądarki Internet Explorer są chronieni przed atakiem wykorzystującym opublikowany kod exploita. W komputerach użytkowników, którzy mają ustawioną opcję automatycznej aktualizacji łatka została zainstalowana natychmiast po jej opublikowaniu. Wszyscy użytkownicy którzy nie korzystają z opcji automatycznych aktualizacji, powinni uruchomić usługę Windows Update i zainstalować aktualizację

Microsoft pragnie podkreślić, że stosowna poprawka została opublikowana poza standardowym harmonogramem aktualizacji, po sześciu dniach od wykrycia luki.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.