Zapomnij o graniu multiplayer, łatkach i dodatkach do gier, sklepie z grami i filmami...

Xbox LIVE Polska – szansa na uruchomienie usługi w tym roku

Dyrektor generalny Microsoft Polska, Jacek Murawski, zasugerował, że usługa Xbox LIVE ruszy w naszym kraju jeszcze w tym roku.

Jacek Murawski w wywiadzie dla Lookr.tv został zapytany o plany Microsoft Polska w sprawie usług Games for Windows LIVE i Xbox LIVE, których brak na polskim rynku zaczął bardzo niecierpliwić graczy. Dyrektor odparł, że negocjacje są cały czas prowadzone i że być może usługa ruszy jeszcze w tym roku. Zapewnił również, że sam jest bardzo zniecierpliwiony i nie może się już jej doczekać.

Co z tego wyjdzie, niestety nie wiadomo. Microsoft Polska obiecywał już dwukrotnie usługę Xbox LIVE: za pierwszym razem miała być uruchomiona w pół roku po premierze konsoli Xbox 360. Drugie zobowiązanie dotyczyło 2006 roku. Niestety, polscy gracze wciąż nie mogą pobierać dodatków do gier, grać wieloosobowo, wypożyczać filmów i, co czasem szczególnie dotkliwe, otrzymywać automatycznie łatki do gier.

Czytaj też:

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.